Respublikinis nacionalinio orumo forumas “MINTIES LAISVĖS ŠAUKLIAI“

Respublikinis nacionalinio orumo forumas “MINTIES LAISVĖS ŠAUKLIAI“

2018m. balandžio 24 d. Kauno „Varpo“ gimnazijoje vykusiame respublikiniame nacionalinio orumo forume „Minties laisvės šaukliai“ dalyvavo  Kauno, Kėdainių, Jonavos, Klaipėdos gimnazijų mokiniai. Forume dalyvavo garbūs svečiai: Europos parlamento informacijos biuro vadovė D. Jakaitė, Kauno miesto mero padėjėjas, sąjungos „Apskritas stalas“ S. Sirtautas, „Skautų slėnio“ įkūrėjas J. Dragūnas,  LiJOT valdybos narė J. Juodišiūtė ir kt. Po plenarinio pranešimo gimnazistai darbo grupėse pristatinėjo savo darbus iš pilietiškumo, aplinkosauginės veiklos ir socialinės veiklos.
Mūsų gimnazistų projektinį darbą „Šimtmečio asmenybės“ pristatė Ib klasės gimnazistės Viltė Mackevičiūtė ir Augustė Murauskaitė. Projektas buvo įvertintas ne tik padėkos raštu, atminimo dovanėlėmis, bet ir bilietais į Kauno Valstybinį dramos teatrą.
Projektą „Šimtmečio asmenybės“ rengė jungtinė grupė mokinių (Ibg ir 7a kl.). Gimnazistai parengė mini enciklopediją žemesniųjų klasių mokiniams apie 100 įžymių Lietuvos asmenybių iš 1918 – 2018m. laikotarpio, pateikė šių žmonių svarbiausius nuopelnus Tėvynei. Ateityje gimnazistai planuoja sukurti šios mini enciklopedijos mobiliąją programėlę.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 29 balandžio