Respublikinis IV klasių mokinių vaizdinių pranešimų anglų kalba čempionatas „English Speech Championship – 2017”

Kauno Veršvų gimnazijoje vykdėme 4 klasių vaizdinių pranešimų konkursą „English Speech Championship – 2017”. Jame kūrybinius darbus pristatė Indrė Skyriutė 4B ir Ema Želvytė 4B, Tija Celencevičiūtė 4B, Michail Olleik 4A, šiuos mokinius kuravo anglų kalbos mokytoja Dalia Saulienė. Tija Zablockytė 4C klasės mokinė ir jos mokytoja Gina Vasiliūnienė bei Herkus Pijus Čaplikas 4D, kurio mokytoja Ingrida Bachmatavičienė įveikė II čempionato turą ir atstovavo mūsų gimnaziją Kauno mieste III ture. Tija pristatė vaizdinį – kūrybinį darbą „My best friend”, o Pijus „Video games”. Mokiniai puikiai pasirodė ir buvo apdovanoti padėkomis. Sveikiname Tiją bei Pijų, džiaugiamės jų iniciatyvomis ir linkime sėkmės.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio