Respublikinis etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“

Respublikinis etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“

2020 m. lapkričio 16–20 dienomis virtualioje erdvėje vyko Respublikinis etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“. Gruodžio pabaigoje sulaukėme džiugių rezultatų. Jame dalyvavo 167 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokiniai, kurie pasidalino 103 vietas. Džiaugiamės ir sveikiname Tiją Zablockytę 8i klasės mokinę, kuri laimėjo antrą vietą. Šiais metais šiame konkurse dalyvavo net dešimt mūsų gimnazijos mokinių – tai Viktorija Kuznecova, Rugilė Lincevičiūtė, Viltė Malinauskaitė, Kotryna Sinkevičiūtė iš 7v klasės ir  Indrė Skyriūtė, Gabrielė Ivanauskaitė, Rokas Mensevičius, Ema Želvytė bei Viltė Žilinskaitė iš 8i klasės. Džiaugiamės ir dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems gimnazijos mokiniams. Mokinius konkursui ruošė etikos mokytoja Ginta Junelienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 5 sausio