Respublikinis etikos konkursas “Šalia manęs – kitas žmogus”

2021 m. lapkričio 15 dieną virtualioje erdvėje vyko Respublikinis etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“. Konkurse dalyvavo 105 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokiniai, kurie pasidalino 46 vietas. Džiaugiamės ir sveikiname Viktoriją Kuznecovą,  8v klasės mokinę, kuri laimėjo pirmą vietą.
Taip pat sveikiname Rugilę Lincevičiūtę (8v), šeštos vietos laimėtoją ir Faustą Šetkutę (7v), devintos vietos laimėtoją.
Konkurse dalyvavo Auksė Praščiūnaitė (8a), Gabrielė Juškaitė (7v), Akvilė Bitytė (7v), Austėja Šukauskaitė (7v), Kotryna Sinkevičiūtė (8v), Augustė Gradzinskaitė (7v). Merginos užėmė 10-18 vietas.
Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems gimnazijos mokiniams. Dėkojame etikos mokytojai Gintai Junelienei už mokinių paruošimą, uždegimą, palaikymą ir  paskatinimą.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 22 gruodžio