Respublikinėje konferencijoje „Kito žmogaus gelbėjimas – aukščiausia žmogiškumo vertybė”

Respublikinėje konferencijoje „Kito žmogaus gelbėjimas – aukščiausia žmogiškumo vertybė”

2016 m. sausio 27 d. Ariogalos gimnazijoje vyko respublikinė TUC konferencija „Kito žmogaus gelbėjimas – aukščiausia žmogiškumo vertybė“. Renginys skirtas paminėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną ir  prisiminti Holokausto aukas Europoje bei Lietuvoje. Konferencijoje dalyvavo garbingi svečiai: Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Dainius Junevičius, Tarptautinės Istorinio teisingumo komisijos švietimo programų koordinatorė, vykdomojo direktoriaus pavaduotoja Ingrida Vilkienė, Raseinių rajono meras Algirdas Gricius, Sugiharos muziejaus direktorius Simonas Dovidavičius, Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Žakas Gercas, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš 20 Lietuvos respublikos mokyklų.
Mūsų mokyklos mokiniai: Andrėja Šapalaitė 11a, Vytautas Velička 7b, Patrikas Vaišnys 10b, Liudas Laurutėnas 10c, Juozas Sutkaitis 12c pristatė kūrybinį darbą „Lai tavo vardas pelenuos žibės ir tenedrįsta abejot verte jo nieks…”, pagal Jodi Picoult romaną „Atpildas”. Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos Žaneta Malinauskienė, Rita Petrauskienė ir istorijos mokytoja Diana Murauskienė. Kūrybinio darbo partnerė – mokyklos informacinio centro vedėja Edita Stasiulionienė. Santrauką į anglų kalbą išvertė mokytoja Giedrė Juškevičienė. Džiaugiamės sėkmingu mūsų mokinių pasirodymu.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 birželio