Respublikinė verslumo konferencija Kauno Veršvų gimnazijoje

Respublikinė verslumo konferencija Kauno Veršvų gimnazijoje

Balandžio 26 d. įvyko respublikinė praktinė mokinių mokomųjų bendrovių konferencija „Verslas mokykloje – iššūkiai ir galimybės kuriant mokinių mokomąsias bendroves“ Kauno Veršvų gimnazijoje. Konferencijos metu savo patirtimi su mokiniais dalinosi verslininkas, Lietuvos vardo garsintojas, Veršvų gimnazijos garbės mokinys Raimundas Daubaras ir garsus atlikėjas, verslininkas, įvairių socialinių iniciatyvų autorius Jurgis Didžiulis. Pranešimų metu netrūko geros nuotaikos, teigiamų emocijų ir neįkainojamų patarimų. Po plenarinio posėdžio mokiniai rinkosi į praktinius užsiėmimus:
1. Reklaminio klipo kūrimas (A. Stulginskio universitetas)
2. VDU Verslo praktikų centro užsiėmimas
3. Mokesčiai, kuriuos privalo mokėti verslas (Valstybinė mokesčių inspekcija)
4. MMB galimybės. Nuo idėjos iki sėkmingo verslo mokyklos suole (Lietuvos Junior Achievement)
5. Socialinis verslas (Lietuvos Junior Achievement)
Mokytojai dalyvavo seminare „Verslumas – mitai ir realybė. Kaip perteikti paprastai?“ Dalinamės renginio akimirkomis.
Foto: Rytis Ramanauskas Photography.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio