Respublikinė 8 – 12 klasių mokinių istorijos konferencija „Švietimo istorija Lietuvoje: nuo kaimo iki miesto”

Respublikinė 8 – 12 klasių mokinių istorijos konferencija „Švietimo istorija Lietuvoje: nuo kaimo iki miesto”
VILNIAUS UNIVERSITETAS ŠIAULIŲ AKADEMIJA
2021 m. balandžio 29 d. Microsoft Teams kanalu vyko Respublikinė 8 – 12 klasių mokinių istorijos konferencija „Švietimo istorija Lietuvoje: nuo kaimo iki miesto”.
Konferencijoje pranešimą „Mokyklą kuria žmonės: nuo Veršvų gyvenvietės pradinės iki Veršvų gimnazijos” skaitė Rimantė Škarnulytė ir Eilinga Stočkelytė, Ii gimnazijos klasės mokinės. Pasak gimnazisčių: „tokio pobūdžio konferencija mums buvo pirmoji. Išgirdome daug įdomių pranešimų, susijusių su Lietuvos švietimo istorija, paveldu, asmenybėmis, atliktais tyrimais”.
Konferencijos pranešimai buvo skaitomi keturiose sekcijose – „Švietimo sistemos raida”, „Asmenybės. Mokytojai ir moksleiviai”, „Formalaus ir neformalaus švietimo institucijų istorija”, „Kultūrinė atmintis ir bendrieji ugdymo klausimai”.
Renginyje dalyvavo per 80 mokinių ir mokytojų.
Jaunieji istorikai sulaukė profesionalių istorikų padėkų, klausimų, patarimų bei paskatinimo žodžių. Visi dalyviai apdovanoti konferencijos oraganizatorių padėkomis.
Džiaugiamės Rimantės ir Eilingos prasmingu darbu ir sėkme!
Paskutinis atnaujinimas: 2021 3 gegužės