Protmūšis „Nepamiršk parašiuto“

Protmūšis „Nepamiršk parašiuto“

Lapkričio 9 d. į Kauno savivaldybės salę sugūžėjo 24 Kauno miesto mokyklų mokiniai, kad dalyvautų SODROS projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšyje. Mūsų mokyklos komandą „Veršviečiai“ atstovavo I a ir b klasių gimnazistai: Aistė Andrijūnaitė, Julija Stankevičiūtė, Viltė Mackevičiūtė, Augustė Murauskaitė ir Domantas Timinskis.
Gimnazistai ne tik turėjo parodyti savo žinias apie SODRĄ ir jos veiklos sritis, bet ir platesnį akiratį bei loginį mąstymą. Nors buvome jauniausia komanda šiame renginyje, bet gimnazistai puikiai prisistatė organizatoriams bei renginio dalyviams, išradingai atakinėjo į visų etapų klausimus.
Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti išskirtiniais puodeliais ir rašikliais. Sėkmė lydėjo KTU gimnaziją – jos komanda dalyvaus kitame etape. Linkime jai sėkmės!

Paskutinis atnaujinimas: 2017 12 lapkričio