Projektų „V-Verslas“ 2022 pristatymų savaitė

Birželio 7-10 d. gimnazijoje buvo pristatyti 59 verslumo projektai ir 21 jaunoji bendrovė.
Antradienį ir trečiadienį pradinukai pristatė ir demonstravo, kokius versliukus kūrė metų eigoje, kaip sekėsi prekiauti ir užsidirbti. O po to ir patys rinko jiems labiausiai patikusį projektą.
Ketvirtadienį ir penktadienį projektų pristatymai persikėlė pas vyriausius, 5-11 klasių mokinius.
Visoms komandoms pristačiusioms verslumo projektus sekėsi puikiai. Kitaip ir būti negali, kai visų metų eigoje įdedi tiek kūrybiškumo, pastangų ir energijos.
Džiaugiamės, kad komandos atlaikė ilgą projektų kūrimo procesą ir įtaigių pristatymų maratoną. Sveikiname mokinius ir juos rengusius mokytojus, paklojus dar vieną tvirtą sluoksnį verslumo įgūdžių pamatuose.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 14 birželio