PROJEKTO „SPORTS VOLUNTEERING TRAINERS“ DISKUSIJA

PROJEKTO „SPORTS VOLUNTEERING TRAINERS“ DISKUSIJA

Birželio 3 dieną Kauno Veršvų gimnazijos socialinė pedagogė Dovilė Kovalenkinienė dalyvavo nuotolinėje diskusijoje apie savanorių mokymą. Jau antrus metus gimnazijos atstovai dalyvauja aktyvių žmonių asociacijos “Aktyvistai” kuruojamose diskusijose.
Džiaugiamės ir šiemet galėdami prisidėti prie Europos komisijos finansuojamo Erasmus+ projekto ,,Skills development for sports volunteering trainers”, kurį Lietuvoje koordinuoja aktyvių žmonių asociacija “Aktyvistai”. Projekto pagrindinis tikslas – sukurti įrankius efektyviau apmokyti sporto savanorius.
Diskusijoje dalyvavo asmenys, kurie užsiima žmonių mokymu. Ja buvo siekiama išsiaiškinti treinerių poreikius mokant kitus žmones. Dalyviai pasidalino jaunimo mokymo metodikomis. Įvardintas pats efektyviausią mokymo metodas – mokymasis per praktiką (learning by doing). Tokios metodikos pagrindinis pranašumas – mokomosios informacijos išliekamumas. Šių metų liepos mėn. ,,Skills development for sports volunteering trainers” projekto partneriai dalyvaus treinerių mokymuose, skirtuose kelti žmonių mokymo kompetencijas. Vėliau planuojamas sporto skatinimo renginys Lietuvoje. Projekto pabaigoje numatyta pasidalinti gerąja patirtimi ir pavyzdžiais.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 11 birželio