Projektas „ Žmonės – nesimokantys istorijos, visą gyvenimą lieka vaikais“

Projektas „ Žmonės – nesimokantys istorijos, visą gyvenimą lieka vaikais“

Gegužės 23 dieną 8a klasės mokiniai pristatė projektą pagal senovės romėnų patarlę –  „ Žmonės – nesimokantys istorijos, visą gyvenimą lieka vaikais“. Projekto metu mokiniai labai noriai rinko ir sistemino informaciją apie viduramžių laikotarpį, o istorijos ir etikos integruotų veiklų metu  ją aptarinėjo. Viso projekto metu mokiniai ugdė novatoriško verslumo, iniciatyvumo, asmenines, kultūrines, socialines bei pažinimo kompetencijas. Projekto pabaigoje buvo ieškoma įvairių būdų kaip įdomiai visą apibendrintą informaciją pateikti pristatymo metu. Šis projektas mokykloje buvo vienintelis, kuriame pasiskirstę veiklas, vieningai dalyvavo ir jį pristatė visa klasė. Šiam projektui  vadovavo  istorijos mokytojas Vytautas Čepulionis, 8a klasės auklėtoja Ginta Junelienė, šokių mokytoja Inga Antanavičienė ir  technologijų mokytoja Nijolė Vosylienė.​

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 gegužės