PRISILIETĖME PRIE ISTORINĖS ATMINTIES…

PRISILIETĖME PRIE ISTORINĖS ATMINTIES…

Įgyvendintų TOLI projektų „Holokausto tema mokinių kūryboje“ ir „Istorinės atminties žemėlapis“ dalyviai (mokytojai ir mokiniai) birželio 6 dieną, konferencijų salėje, pristatė savo projektinių veiklų pusmečio darbo rezultatus.
TOLI – Olga Lengyel institutas (JAV) organizuoja tarptautinius mokymus mokytojams Holokausto ir Žmogaus teisių temomis. Mokytojai, išklausę teorinius mokymus ir dalyvavę praktiniuose užsiėmimuose, gali teikti paraiškas tarptautinių projektų įgyvendinimui ir gauti jiems finansavimą.
Projektų vykdymo laikotarpiu buvo organizuotos edukacinės pamokos Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje ir jo padalinyje „Žaliajame namelyje“, teminės ekskursijos po Kauno m. Senamiesčio bei Vilijampolės rajonus, kuriuose daugiausia atminties vietų, susijusių su žydų bendruomenės istorija. Nuotoliu organizuotos Haiku stiliaus rašymo ir minčių perteikimo drobėje kūrybinės dirbtuvės.
Projektų rezultatai – „Interaktyvus istorinės atminties žemėlapis“ ir piešinių su Haiku stiliaus eilėraščiais paroda. Projektai buvo vykdomi lietuvių ir anglų kalbomis.
Socialiniai partneriai – Tarptautinė istorinio teisingumo komisija.
Dėkojame mokytojoms Dianai, Vaidai ir Ievai, TOLI projektų koordinatorėms, edukacinėse veiklose ir kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavusioms ir veiklas organizavusioms mokytojoms Giedrei, Nelei, Ritai Marijai, Žanetai, Ritai P. bei 6b, 6c, 7v, 8v, Ii, IIi klasių mokiniams.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 12 birželio