Prevencinė priemonė Kauno Veršvų gimnazijoje

Prevencinė priemonė Kauno Veršvų gimnazijoje

Kovo 26 dieną, Kauno Veršvų gimnazijoje, III – IV gimnazinių klasių mokiniai išklausė paskaitą apie administracinius nusižengimus, gręsiančias nuobaudas bei pasekmes. Seminarą organizavo Veršvų gimnazijos socialinė pedagogė Inga Valentaitė, bei bendruomenės pareigūnai Evaldas Pliokštys ir Aira Štarevičiūte. Visų moksleivių tėvams, nuo lapkričio mėnesio buvo išdalinti sutikimai, kuriuos jie turėjo pasirašyti ir patvirtinti, jog sutinka, kad mokykloje vyktų prevencinė priemonė pasitelkiant kinologus su šunimis. Tai ir buvo vienas iš pagrindinių šios prevencinės priemonės tikslų. Džiaugiamės, kad mokykloje narkotinių medžiagų pėdsakų ir pačių narkotikų nerasta.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 4 balandžio