Prevencinė pamoka 6-tų klasių mokiniams „Kaip netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje auka”

Prevencinė pamoka 6-tų klasių mokiniams „Kaip netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje auka”

Kovo 15 dieną gimnazijos 6 klasių mokiniams vyko prevencinė pamoka „Kaip netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje auka“, kurią vedė bendruomenės pareigūnai Evaldas Pliokštys ir Asta Melajevienė. Pareigūnai mokinius supažindino su teisine mokinių atsakomybe, atsakingo ir saugaus elgesio principais, kokia informaciją galimą dėti į elektroninę erdvę bei kokie įstatymai tai nurodo, kaip elgtis susidūrus su elektroninėmis patyčiomis, kur kreiptis pagalbos pakliuvus į pavojingas situacijas elektroninėje erdvėje. Pristatė kokios teisinės pasekmės gali būti taikomos už šią veiką.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 15 kovo