Prevencinė edukacinė paskaita 8-ų klasių mokiniams

Prevencinė edukacinė paskaita 8-ų klasių mokiniams

Lapkričio 13 dieną 8a, 8b ir 8c  klasių mokiniai klausė prevencinės edukacinės paskaitos „Narkotikai. Ką mums sako mokslas apie jų vartojimą? “, kurią skaitė LSMU psichologijos katedros lektorius Liudas Vincentas  Sinkevičius.
Paskaitos metu mokiniams buvo teikiama moksliškai pagrįsta informacija, apie psichoaktyviąsias medžiagas, tokiu būdu išsklaidant tarp nepilnamečių vyraujančius mitus apie gydomąjį narkotikų efektą, nekenksmingą eksperimentavimą ir pan. Kartu paaiškinta žala smegenų sistemai, bendrai sveikatai ir tolimesniam gyvenimui įtraukiant ir teisinius padarinius.  Paskaitos metu ar po jos mokiniai drąsiai galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 13 lapkričio