Praktinis užsiėmimas „Savęs pažinimas – pirmas karjeros žingsnis“

Praktinis užsiėmimas „Savęs pažinimas – pirmas karjeros žingsnis“

Šaltą vasario 8 d.  Kauno Veršvų gimnazijos 8b klasės mokiniai kartu su lydinčiomis mokytojomis Rita Petrauskiene ir Žaneta Malinauskiene  Kauno Maironio universitetinėje  gimnazijoje dalyvavo praktiniame užsiėmime,,Savęs pažinimas- pirmas karjeros žingsnis“ . Pradžioje visus pavaišino šilta arbata ir sausainiais. Kai jau sušilome, kibome į  darbus. Iš pradžių išsirinkome akmenuką arba kriauklę, pagal kurią turejome apibūdinti save. Po to  reikėjo nupiešti salą,  kuri taip pat atitinka mus. Susitikimo pabaigoje pildėme anketą, kurioje atsispindėjo mūsų ateities planai. Visi įdėmiai klausėme, diskutavome. Išsiskirstėme geros nuotaikos.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 2 gegužės