Pradinių klasių mokinių konferencija „Nerk į verslą”

Pradinių klasių mokinių konferencija „Nerk į verslą”
Lapkričio 28 dieną gimnazijoje vyko pirmoji pradinių klasių mokinių konferencija. „Nerk į verslą“ – žaismingai pavadino ją pirmokai. Po meninio konferencijos atidarymo ir direktoriaus sveikinimo žodžio, savo verslus mokiniams pristatė Atėnės, Aisčio, Nojaus ir Jorio tėveliai. Vėliau pirmokai dirbo komandose, kūrė koliažus, o mes, mokytojai, spėliojome: kokių profesijų atstovai slepiasi mokinių darbuose. Savo verslo projektą pristatė vyresnių klasių mokiniai. Verslininkai tėveliai į konferenciją atvyko ne tuščiomis rankomis. Pirmokai gavo užduočių: išspręsti kryžiažodį, atrakinti lobių skrynią ir pasidalinti joje rastą lobį, draugiškai pasivaišinti sveikuoliškais sausainiais. Konferenciją užbaigėme visi draugiškai sugiedodami mokyklos himną.
Nuoširdus ačiū tėveliams už bendradarbiavimą, skirtą mums laiką, dalijimąsi, o taip pat ir už džiugias, saldžias ir malonias akimirkas.
Paskutinis atnaujinimas: 2023 28 lapkričio