Poezijos skaitovų anglų kalba konkursas „Vaikystės prisiminimai”

Š.m. spalio 26 dieną Kauno Veršvų gimnazijoje vyko mokinių poezijos skaitovų anglų kalba konkursas „Vaikystės prisiminimai” („Chilhood memories”). Šis renginys skirtas Lietuvos šimtmečiui. Konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. 5-6 klasių grupėje I vietą laimėjo 5i klasės mokinė Tija Zablockytė, II vieta atiteko 6i klasės mokinei Laurai Buržaitei. 7-8 klasių grupėje I vietą laimėjo 7i klasės mokinys Edvinas Jalinskas ir II vietą – 8i klasės mokinė Kamilė Žygimantė Tamoševičiūtė.
Konkursą organizavo ir mokinius paruošė gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytojos Gitana Kerevičiūtė, Ieva Kriaučiūnienė ir Giedrė Juškevičienė.
Į miesto poezijos skaitovų anglų kalba konkursą Kauno Jėzuitų gimnazijoje vyks pirmų vietų laimėtojai: 5i klasės mokinė Tija Zablockytė ir 7i klasės mokinys Edvinas Jalinskas.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 28 spalio