Pirmasis projektų pristatymas gimnazijos bendruomenei mokantis pagal Novatoriško verslumo ugdymo sampratą

Pirmasis projektų pristatymas gimnazijos  bendruomenei mokantis pagal Novatoriško verslumo ugdymo sampratą

2017 metų vasario 27 dieną įvyko pirmasis projektų pristatymas gimnazijos  bendruomenei mokantis pagal Novatoriško verslumo ugdymo sampratą. Buvo pristatyti 6 projektai.

Ačiū visiems 6a, 6i, 7i, 8a, 8b, 9a, 9b, 10a, 11b klasių mokiniams dalyvavusiems šiuose projektuose, mokytojams projektų vadovams ir konsultantams. Džiaugiamės mokiniais, kurie pristatė projektus gimnazijos bendruomenei: 11b klasės mokinei Simonai Ramoškaitei, 6a klasės mokiniams  Lukai Naturjevai ir Lukui Gaideliui, 8a klasės mokinėms  Aistei Andrijūnaitei, Gretai Gaveikaitei ir Julijai Stankevičiūtei, 6i klasės mokiniui Deividui Gintauskui, 7i klasės mokiniams  Dovydui Jukneliui ir Ernestui Mikolaičiui. Plačiau…

Paskutinis atnaujinimas: 2017 26 birželio