Pilietiškumo pamoka, skirta Valstybės atkūrimo dienai ( Vasario 16 ) ir Veršvų mokyklos įkūrimo šimtmečiui

Pilietiškumo pamoka, skirta Valstybės atkūrimo dienai ( Vasario 16 ) ir Veršvų mokyklos įkūrimo šimtmečiui

Šiandien, vasario 15 dieną, pradedame švęsti Lietuvos ir kartu mūsų mokyklos gimtadienį. Drąsiai ženkime į naują šimtmetį, kartu švęskime, pažinkime ir kurkime!
Mūsų laisvei jau virš 100 metų! Tad jauskimės laisvi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!
Vasario 16 – oji įprasmino ilgai trukusią tautos kovą už gimtąjį kraštą. Tos kovos verpetuose gimė ir mūsų mokykla, tiesa, tuomet ji buvo tik pradinė. Tačiau nuostabių, šviesių ir išmintingų žmonių dėka augome, brendome ir tapome drąsūs, stiprūs ir dideli! Taigi sveikiname su stiprybės, drąsos ir vilties diena!
Pamokos metu giedojome Lietuvos valstybės himną – tautišką giesmę, klausėme prasmingų patarimų, pakabinome simbolinius paukščius, kad įkvėptų skrydį naujiems darbams, penktokų pamokyti šokome ir dainavome, o su Mokinių tarybos narių pagalba palikome savo tapatybės anspaudus Lietuvos žemėlapyje.

Pridedame IIa kl. gimnazistės Julijos Stankevičiūtės mintis apie Lietuvą tokią, kokią mato šiuolaikinė mokinių karta.

Organizatoriai

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019 17 vasario