Pilietiškumo ir karjeros pamoka su buvusiais mokyklos mokiniais

Pilietiškumo ir karjeros pamoka su buvusiais mokyklos mokiniais

Š. m. lapkričio 13  d. mūsų mokykloje lankėsi buvę mūsų mokyklos mokiniai: M. Puidokas, LR Seimo narys, ir jo padėjėjas R. Stanionis. Jie vedė pilietiškumo ir karjeros pamoką I –IV g  kl. mokiniams. Seimo narys daug kalbėjo apie tai, kokios svarbios skirtingos darbinės patirtys, pvz.  savanorystė. Jis pabrėžė, kad reikia būti aktyviam ir kurti ateitį, nebijoti aplinkinių nuomonės,  renkantis gyvenimo kelią , neapriboti savęs iš anksto. Mokiniai sužinojo sėkmingo žmogaus gyvenimo „receptą“.  M.Puidokas pristatė būsimą projektą, susijusį su karjera. Jo metu vyks įvairūs susitikimai su sėkmingai veikiančiomis įmonėmis, jų vadovais.  Mūsų mokyklos Garbės mokinys R. Stanionis mokiniams išdalino parengtą medžiagą apie Kauno piliakalnius, supažindino su jos panaudojimo galimybėmis. Svečiai sulaukė nemažai mokinių klausimų.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 19 lapkričio