Pilietinė iniciatyva “Gyvasis tautos žiedas” Lietuva – Ukraina

Pilietinė iniciatyva “Gyvasis tautos žiedas” Lietuva – Ukraina

Minint 32-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines ir solidarizuojantis su Ukrainos tauta, kuri šiuo metu kruviname kare kovoja už savo laisvę, Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenė prisijungia prie Tarptautinės komisijos bei Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio – darželio inicijuotos nacionalinės pilietinės iniciatyvos „Gyvasis Tautos Žiedas“.
Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – patraukliomis ir motyvuojančiomis formomis skatinti jaunimo pilietinį aktyvumą, domėjimąsi savo šalies istorija, stiprinti pilietinę vienybę, pasididžiavimą savo valstybe bei palaikyti Ukrainos tautą.
Štai taip, padedami savo auklėtojų ir mokytojų, 1b,1c,2b,3a,3b,5b,5d,6a,6c,7b,7v,8v,Ii, IIi, IIIa klasių mokiniai savo solidarumą įprasmino kūrybinėmis instaliacijomis.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 14 kovo