Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Ankstyvą sausio 13 dienos rytą Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuotos pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Prieš 31 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, Lietuvos teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti Tauta apgynė Nepriklausomybę ir pasipriešino sovietinių okupantų bei vietinių kolaborantų bandymui įvykdyti karinį perversmą. Uždegtos žvakelės languose, prasmingi mokinių ir mokytojų pokalbiai klasėse priminė 1991 m. sausio įvykius bei kvietė didžiuotis pasiekta pergale.
IIi gimnazijos mokiniai dalyvavo atviroje istorijos – lietuvių kalbos integruotoje pamokoje, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 16 sausio