Pavasario mugė

Pavasario mugė

Balandžio 15 d. nuo pat ankstyvo  ryto gimnazijoje (Inkaro g.9a) nuvinguriavo prekystaliai – prasidėjo Pavasario mugė. Mugės metu buvo galima susipažinti su 1-4 kl. mokinių vykdomais verslumo projektais bei įsigyti jų gaminių.
Gimnazijos administracija, mokytojai ir mokiniai apsilankė pradinių klasių organizuotoje mugėje, kuria buvo sužavėti, nes ji viliojo spalvingais dirbiniais ir suvenyrais, gražiausiais ir gardžiausiais skanėstais. Ir pardavėjų, ir pirkėjų gausa džiugino visus.
Dėkojame pradinių klasių mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 21 balandžio