Patekome į konkurso „Vaidoto mūšis“ finalą

Kovo 22 d. jungtinė 6i – 7i klasių mokinių komanda dalyvavo Kauno Jaunųjų Turistų centro organizuotame istorijos konkurse „Vaidoto mūšis“ ir patekome į konkurso finalą, kuris vyks balandžio 5 d. Kad patektume į šį konkursą Kotrynai Babravičiūtei, Skaistei Satkauskaitei, Matui Bazilevičiui, Deividui Gintauskui,  Ryčiui Balasevičiui, Edvinui Jalinskui iš pradžių teko išspręsti atsiųstas namų darbų užduotis, pasigilinti į Kauno miesto istoriją. Kartu su mūsų gimnazijos komanda varžėsi dar 7 Kauno mokyklų komandos.  Konkurse mokiniai sprendė vaizdines užduotis apie Kauną, jo pastatus, įžymius žmones. Sunkiausios pasirodė užduotys „Kas negerai?“, kai reikėjo nustatyti, kas netinka parodytoje nuotraukoje, tačiau mūsų komanda ir šias užduotis įveikė puikiai.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio