Paroda „Tarptautinių studijų dienos”

Kovo 16 dieną grupė vienuoliktos klasės mokinių vyko į Vilniuje vykstančią parodą apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos2017“. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 60 švietimo įstaigų atstovai iš Didžiosios Britanijos, Kanados, JAV, Šveicarijos, Prancūzijos, Olandijos, Danijos, Ispanijos, Čekijos,  Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių. Parodos metu vyko seminarai anglų ir lietuvių kalbomis, kurių metu mokiniai, mokytojai ir jų tėveliai sužinojo informaciją apie stojimo tvarką į užsienio universitetus.  Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo paskaitoje “ Raktas į populiariausias profesijas Europoje”.  Apsilankę parodoje, sužinojo daug naudingos informacijos apie studijas užsienyje, turėjo galimybę lavinti anglų kalbos bendravimo įgūdžius tiesiogiai kalbėdamiesi su įstaigų vadovais ir atstovais.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 birželio