Pamoka ,,Žinoma tampa inovacija”

Pamoka ,,Žinoma tampa inovacija”

Pamoka ,,Žinoma tampa inovacija”. 2b, 3a, 3b, 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai šiandien dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atrask dinozaurą“. Jo metu vaikai turėjo unikalią galimybę pasijusti archeologais, paleontologais ir sužinoti apie archeologijos mokslą! Išgirdo daug įdomių faktų apie dinozaurus, išnykusius prieš 65 milijonus metų. Po įdomios pamokos diskutavo, kaip archeologų darbą palengvina inovacijos. Sužinojo, kad yra kuriami robotai, ieškoma naujų technologinių sprendimų.
1c klasės mokiniai įsitikino, kad paprastos kaladėlės pamokoje ,,Žinoma tampa inovacija” gali virsti tvirtovėmis ir pilimis.
4c klasės mokiniai pamokos ,,Žinoma tampa inovacija” metu kūrė išmaniąją lėkštę ir sagę, skraidančią riedlentę, elektromagnetinį automobilį, papuošalų kabyklą, antivirusinę ir spalvotų dūmų sistemas. Sukūrė prietaisą, galintį padėti akliesiems.
Priešmokyklinukai ir antrokai (2a ir 2c) iš vilnos gamino žaisliuką – naujametinį elniuką.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 lapkričio