Pamoka Vaikų literatūros muziejuje

Pamoka Vaikų literatūros muziejuje

Gegužės19d. 5i klasės mokiniai Vaikų literatūros muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje  „Šmurkšt atgal į pasaką“.Patekti pasakon galima įvairiais būdais.Pats patraukliausias – pasijusti kito kailyje, persirengus personažų kostiumais. Šios programos  metu jie pavirto geriausių lietuvių literatūrinių pasakų veikėjais, imituodami pasakos personažo balsą, judesius, bandė perteikti jo charakterį, improvizuoti. Ant scenos atgijo A. Liobytės, V. Žilinskaitės, M. Vainilaičio, B. Pūkelevičiūtės, G. Beresnevičiaus, L. Gutausko ir kitų rašytojų personažai: Žaliabarzdis, kiškis Kadrilis, šuo Kutas, pingvinas Tvinas, fėja Žydrūnlaumė, laumė Bigutė, nykštukas Dzingutis, kunigaikščiai Vytautas ir Kęstutis, Paskutinė Čepkelių ragana, Kaukutis ir Kaukutė bei kiti. Mokiniai  kūrybiškai susipažino tiek su klasikinių, tiek su šiuolaikinių kūrinių vaikams fragmentais, įgijo naujų patirčių, praplėtė akiratį, smagiai bei prasmingai praleido laiką. Mokytoja Rita Petrauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 20 gegužės