Pamoka su treneriu Dainiumi Daukša

Gruodžio 13 dieną Veršvų gimnazijos II b klasės mokiniai drauge su auklėtoja Nele Jurgelioniene bei II a klasės mokinės  ir karjeros koordinatorė Rita Petrauskienė dalyvavo pamokoje- treniruotėje su buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu Dainiumi Daukša. Pamoka vyko sporto klube „Dainralfas”. D. Daukša yra parengęs ne vieną Lietuvos ir pasaulio čempioną, suorganizavęs daugiau kaip 60 turnyrų, bendradarbiavęs su įvairiais sporto klubais Lietuvoje ir užsienio šalyse. Klubo įkūrėjas pasidalino savo sėkmės paslaptimi, prisiminė mokslus mūsų gimnazijoje, mokiniams buvo parodyti savigynos pratimai. Pamokos pabaigoje  buvo apsikeista atminimo dovanėlėmis. Netradicinė ugdymo karjerai pamoka labai patiko mokiniams, kai kurie jų žada dar grįžti į šį sporto klubą.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 17 gruodžio