NKDT Teatro Ambasadorių akademijos dalyvių atranka

NKDT Teatro Ambasadorių akademijos dalyvių atranka

Nacionalinis Kauno dramos teatras  kvietė kūrybingus 10-11 kl. moksleivius tapti  NKDT Teatro Ambasadorių akademijos dalyviais. Buvo formuojama 10-ies moksleivių grupė, kuri taps 100-ojo sezono NKDT kūrybinio proceso stebėtojais, vertintojais, anonsuotojais.  Planuojama, kad jaunieji ambasadoriai bus kviečiami žiūrėti spektaklius, susipažinti su teatro užkulisiais, dalyvauti dirbtuvėse ir savo įspūdžiais pasidalinti NKDT socialiniuose tinkluose. Bus rengiami jaunųjų ambasadorių susitikimai, kurių metu vyks matytų spektaklių aptarimai, susitikimai su kūrybine komanda arba kūrybinės dirbtuvės. Dirbtuvių metu bus stengiamasi ugdyti ambasadorių kritinį mąstymą, kūrybiškumą, gebėjimą kurti kokybišką turinį.
Teatro studijos vadovė Ginta Junelienė paskatino šioje atrankoje dalyvauti ir IIIb gim.kl mokinį Domantą Timinskį, kuris jau  ne pirmus metus džiugina savo artistiškumu ir  kūrybiškumu scenoje. Džiaugiamės, kad Domantas Timinskis įveikė atrankos barjerą ir tapo NKDT 100-ojo sezono Teatro Ambasadorių akademijos dalyviu.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019 4 lapkričio