Nacionalinio projekto „Apie tai, kas buvo prarasta“ II dalis

Gyventi… Prisiminti…Saugoti…

Sausio 25 – vasario 17 dienomis vyko II nacionalinio projekto „Apie tai, kas buvo prarasta“ etapas – plakatų konkursas, kuriame mokiniai  kūrybiškai, empatiškai, pritaikydami istorines žinias, modeliavo savo mintis.
Konkurse dalyvavo 22-jų Lietuvos mokyklų atstovai, pristatę 84 kūrybinius darbus. Mūsų gimnazijos 5a, 8i, Ii bei IVa gimn. kl. mokinės dalyvavo šiame konkurse. Savarankiškas mąstymas ir kūrybiniai gebėjimai buvo pritaikyti kuriant plakatus. II konkurso turui buvo pateikti: Saulės Marijos, Gustės, Lauros, Modestos, Julijos darbai.

 Džiaugiamės, kad Saulės Marijos Zagorskaitės bei Julijos Stankevičiūtės  darbai (savo amžiaus kategorijose) įvertinti  III – ąja vieta.

Mokines konsultavo dailės mokytoja Nelė, istorijos mokytoja Diana.
Gimnazijos mokinių darbų galerija:

Saulė Marija Zagorskaitė 9i kl. III vieta
Julija Stankevičiūtė 12a kl. III vieta
Gustė Butėnaitė 9i kl.
Modesta Makovskytė 9i kl.
Laura Rakauskaitė 9i kl.
Dominyka Rogolskytė 9i kl.
Gabrielė Kšivickaitė 5a kl.
Gintarė Malaukytė 8i kl.
Guostė Dzvonkaitė 5a kl.
Rimantė Škarnulytė 9i kl.
Tija Zablockytė 8i kl.
Paskutinis atnaujinimas: 2021 20 vasario