Nacionalinė konferencija “ Istorijas pasakoja daiktai”

Nacionalinė konferencija “ Istorijas pasakoja daiktai”

2017 m. sausio 27 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyko nacionalinė konferencija “Istorijas pasakoja daiktai”, skirta Tarptautinei Holokausto aukų atminties dienai paminėti.
Konferencijoje dalyvavo garbingi svečiai: Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Dainius Junevičius, Tarptautinės Istorinio teisingumo komisijos vykdomasis direktorius Ronaldas Račinskas, švietimo programų koordinatorė, vykdomojo direktoriaus pavaduotoja Ingrida Vilkienė, Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Žakas Gercas ir bendruomenės nariai, Sara Klompus iš JAV, atstovai iš savivaldybių, švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus. Konferencijoje kūrybinius darbus pristatė mokiniai ir mokytojai iš 15 Lietuvos respublikos mokyklų.
Mūsų mokyklos Tolerancijos ugdymo centro komanda: Dominyka Ragolskytė 5i, Evelina Necelytė 11a, Donata Ruzgaitė 12a, Andrėja Šapalaitė 12a, lietuvių kalbos mokytojos – Rita Petrauskienė, Žaneta Malinauskienė, anglų kalbos mokytoja Giedrė Juškevičienė, istorijos mokytoja Diana Murauskienė parengė ir pristatė kūrybinį darbą “ Kad ir kaip toli benueitume, praeitis vis vien mus pasiveja…”
Dėkojame mūsų mokyklos bendruomenei ir direktoriui už palaikymą ir džiaugiamės sėkmingu TUC komandos pasirodymu.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 birželio