Mokymasis tarnaujant

Gegužės 25-ąją I-III gimn. klasių mokiniai pristatė savo mokymosi tarnaujant projektus, pagal Lions Quest programą „Raktai į sėkmę”. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių įdėtu darbu, prisidedant prie bendruomenės gerovės ir poreikių tenkinimo, įgyjant įgūdžių ir mokantis kitose erdvėse.

Ia gimn. klasės projektas – pagalba tvarkant nurašytas knygas ir sandėlį;
Iv gimn. klasės projektas – „Draugeliai – padėjėjai” ( užsiėmimai su 5 klasių mokiniais);
IIa gimn.klasės projektas – „Sulūžo? Pataisyk” ( pagalba tvarkant gimnazijos inventorių);
IIi gimn.klasės projekas – „Kvepėk visur” ( Kvapukų gamyba persirengimo rūbinėms);
IIIa gimn. klasės projektas – „Pagalba kitam” (pagalba mokantis kitam mokiniui);
IIIi gimn. klasės projektas – „Aš galiu ir noriu padėti” (pagalba bibliotekos darbuotojams atliekant bibliotekininko funkcijas).
Gimnazijos darbuotojų projektas – „Pertraukos aktyviai ir žaismingai” (lauko žaidimai aktyviai veiklai).

Paskutinis atnaujinimas: 2023 25 gegužės