MOKYKIMĖS IŠ PRAEITIES. APSAUGOKIME MŪSŲ ATEITĮ

MOKYKIMĖS IŠ PRAEITIES. APSAUGOKIME MŪSŲ ATEITĮ

Sausio 28 dieną gimnazijoje vyko virtualus istorijos/fotografijos parodos „Laiko paženklinti žydų kultūros pėdsakai“ pristatymas, skirtas tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Kauno K.Griniaus progimnazijos bei Kauno Veršvų gimnazijos mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai.
Veršvų gimnazijoje tai jau antrasis parodos pristatymas, kurį parodos autorė Julija Stankevičiūtė, IVa gimn. klasės mokinė, skyrė Sausio 27 – ajai. Parodos metu gimnazijos mokytojos Vaida ir Diana pristatė tarptautinio projekto „Žydų kultūros pėdsakai vietos bendruomenėje“ „gimimo“ aplinkybes, veiklas, tarpdalykinę integraciją bei parengtą parodą. Julija papasakojo apie savo autorinį darbą, tikslus, kilusias emocijas, išmoktas asmenines pamokas bei, remdamasi foto nuotraukomis, atskleidė jų turinį, istorijas, atliktus tyrinėjimus.
Džiugu, kad K.Griniaus progimnazijos mokytojai: Nijolė, Sigitas, Lina, Idalija pasidalino savo įžvalgomis, siekiu toliau bendradarbiauti ir vystyti naujas projekto veiklas. Palinkėjo Julijai: „ tapti mokytoja, gide, žurnaliste ir net Švietimo ministre“. Mūsų gimnazijos Direktorius bei pavaduotoja Zita pasidžiaugė „nuoširdžiai atliktu darbu ir brandžia Tolerancijos ugdymo centro veikla“. Parodos pristatyme dalyvavo direktoriaus pavaduotoja Laima, 7v klasė bei anglų kalbos mokytoja Giedrė Juškevičienė. Bendras dalyvių skaičius siekė pusantro šimto asmeninių prisijungimų.
Renginį moderavo K.Griniaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Rabizaitė.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 29 sausio