Moksleivių techninės kūrybos centre

2017 metų balandžio 20 dieną 9b klasės mokiniai drauge su auklėtoja ir mokytoja karjerai Rita Petrauskiene lankėsi Moksleivių techninės kūrybos centre. Mokiniai sužinojo kaip kurti animaciją, rašyti scenarijų. Susipažino su drabužių dizainerio specialybę, išsiaiškino kaip modeliuoti, konstruoti, sukirpti, siūti drabužius. Vėliau klausėsi pasakojimo apie žurnalistinio darbo pradmenimis, kaip teoriją pritaikydami praktikoje jaunieji žurnalistai Išmoksta imti interviu, rašyti straipsnius laikraščiams ir žurnalams, daryti reportažus. Drąsesnės merginos išbandė trasinį automodeliavimą. Tai elektros varikliu varomi automodeliai be srovės šaltinių. Dauguma sužavėjo kosminis modeliavimas, kur konstruodami raketas moksleiviai susipažįsta su aerodinamikos pagrindais, išmoksta skaityti bei braižyti brėžinius, įvaldo stikloplasčio formavimo technologiją ir įvairius apdailos būdus. Popietė po pamokų pralėkė greitai ir turiningai.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 balandžio