Moksleivių diena VDU

Moksleivių diena VDU

Sausio 26 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyko  informacinis, pažintinis renginys „Moksleivių diena VDU“, kurio metu III gimnazinės  klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Lijanos Bilinkevičienės, lankėsi atvirų durų dienoje.
„Moksleivių dienos VDU“renginys vyko VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre. Čia renginio dalyvių laukė universiteto fakultetai, eksperimentų ir pramogų erdvės. Šiemet vietoje paskaitų fakultetai kvietė dalyvauti interaktyviose veiklose ir taip išbandyti save skirtingose mokslo srityse.Į universitetą su moksleiviais susitikti atvyko ir savo profesinio kelio maršrutus ir iššūkius pristatė VDU absolventai.
VDU Karjeros centras mokiniams padėjo išsirinkti savo profesinį tipą ir taip labiau įsigilinti į asmenines kompetencijas ir ateities siekius, pažinti save. Mokiniai taip pat galėjo susipažinti su interaktyviomis sistemomis, tokiomis kaip gestais valdomi kompiuteriai, netradiciniai sistemų valdymo būdai, virtuali realybė, retro žaidimai, patyrinėti robotus ir jų jausmus bei kitus robotikos sprendimus.
Atvirų durų renginyje veikė VDU Studijų informacijos centras, kurio metu universiteto atstovai atsakė į visus su studijų programomis, priėmimu ir studijų aplinka susijusius klausimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 2 vasario