Minint 28 – ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines

Minint 28 – ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines
Minint 28 – ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines ir švenčiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 metų jubiliejų –  5 – 10 kl. mokiniai dalyvavo akcijoje „PADOVANOK DRAUGUI TAUTINĮ SKIRTUKĄ”, kurią inicijavo technologijų mokytoja Nijolė Vosylienė ir istorijos mokytoja Diana Murauskienė, o 1 – 4 kl. mokiniai ( mokytojos: Ramunė Andriušienė, Kristina Sacevičienė, Džiuljeta Vaičiukynienė, Eglė Sutkienė, Evelina Milerienė) prisijungė ir  prie nacionalinės  pilietinės iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS”, kurią inicijuoja Tarptautinė komisija kartu su idėjos autoriais – Panevėžio Kastyčio Ramansuko lopšeliu – darželiu.
Mes didžiuojamės savo valstybe …
Paskutinis atnaujinimas: 2018 12 kovo