Minėjimo renginys „Kartu kalboje ir valstybėje”

Minėjimo renginys „Kartu kalboje ir valstybėje”

Lapkričio 17d. Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyko minėjimas „Kartu kalboje ir valstybėje“. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 12i klasės mokiniai. Apie lietuvių kalbos, tautos ir valstybės ryšį pranešimą skaitė istorikas dr. Algimantas Kasparavičius, parodytas D. Česėkaitės ir A. Sartanavičiaus sukurtas dokumentinis filmas „Išsaugojome kalbą“, apie kalbos reikšmę kalbėjo LRT sporto komentatorius Rytis Kazlauskas, VU studentė poetė Mūza Olimpija Svetickaitė, lietuvių kalbos mokytoja Vaida Ambrasaitė, rašytojas Tomas Dirgėla, aktorė Aistė Diržiūtė ir LRT kalbos ambasadoriumi vadinamas laidų vedėjas, filmų
garsintojas Marijus Žiedas. Renginį vedė televizijos žurnalistas Paulius Skučas.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 19 lapkričio