LOGOTIPŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS – ŠANSAS SUŽIBĖTI TARPTAUTINIAME PROJEKTE

LOGOTIPŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS – ŠANSAS SUŽIBĖTI TARPTAUTINIAME PROJEKTE

Gruodžio mėnesį 6-ų klasių mokiniai dalyvavo verslumo pamokų cikle, skirtame susipažinti su logotipų paskirtimi, vaidmeniu įmonės ar organizacijos identiteto formavime ir kūrybiniu kūrimo procesu. Ciklo pabaigoje mokiniai įgytas žinias pritaikė kurdami logotipą tarptautiniam Erasmus+ projektui „For Conscious and Inclusive Tourism in Europe“, kuriame kartu su penkiomis mokyklomis iš Graikijos, Bulgarijos, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos dalyvauja ir Kauno Veršvų gimnazija. Šio iššūkio laimėtoju pripažintas 6v klasės mokinės Austėjos Kiškytės sukurtas logotipas.
„Logotipo formą padiktavo žvaigždučių išsidėstymas Europos Sąjungos vėliavoje. Jose pavaizdavau šalių, kurios dalyvauje projekte, vėliavas. Lėktuvas simbolizuoja susisiekimą su tam tikromis šalimis. Taip pat fone neryškiai pavaizdavau Europos Sąjungos žemėlapį“ – taip kūrybinį procesą pakomentavo logotipo autorė.
Austėjos kūrinys įgijo teisę atstovauti mūsų gimnaziją paskutiniame projekto logotipo rinkimų etape, kuriame susirungs visų projekte dalyvaujančių šalių pasiūlyti darbai.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 18 sausio