Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai

9 val. – Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas‘ 2017“. Dalyvavo 5 – 12 klasių mokiniai. Geriausi Lietuvos istorijos žinovai Kauno Veršvų gimnazijoje: Liudas Laurutėnas 11c, Daniela Juškevičiūtė 11c, Donata Ruzgaitė 12a, Arnas Lydeka 11c. Sveikiname!

12 val.  – šventinis minėjimas „Skambanti Lietuva“, kuriame dalyvavo  Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos, prof. Sabinos Martinaitytės ir doc. Audronės Eitmanavičiūtės studentai. Jie parengė prasmingą koncertinę programą. Gimnazijos mišrus choras „Allegro“ visai gimnazijos bendruomenei padėjo giedoti Lietuvos respublikos himną, o mokyklos mokiniai ir mokytojos pristatė istorinę, literatūrinę, muzikinę kompoziciją „Kad ir kaip toli benueitume, praeitis vis vien mus pasiveja“. Renginio metu  direktorius Žilvinas Damijonaitis padėkos raštais pagerbė mokinius ir mokytojus už pilietiškumo puoselėjimą mokykloje.

Kovo 11 dieną Veršvų gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto renginiuose: 10 val.  – Šv. mišiose Arkikatedroje bazilikoje, 10 val. – šventinėje eisenoje ir 12 val. – Kovo 11 minėjime Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 birželio