Lietuvos Junior Achievement Titan čempionatas

Daugiau nei 1000 mokinių, 347 komandos – taip įspūdingai šiemet prasidėjo Lietuvos Junior Achievement Titan čempionatas.
Penkta vieta finale ir antra vieta socialinio verslo idėjos kūrimo etape – taip šis čempionatas baigėsi mūsų gimnazijos komandai WeTitan (Airidas, Erikas S., Martynas – visi IIi kl.).
Čempionatas pareikalavo ne tik gerų Titan žaidimo įgūdžių, bet ir verslumo gebėjimų kuriant ir vystant neįgaliųjų užimtumo problemą sprendžiančią socialinio verslo idėją.
„Supratome – kad ir kokia gera būtų idėja, svarbu mokėti ją įtikinamai pristatyti. Taip pat sužinojome, kaip Titan žaidime įgytą patirtį pritaikyti gyvenime” – čempionate išmoktas pamokas vardijo WeTitan komanda.
Sveikiname laimėtojus ir džiaugiamės, kad šiemet čempionate išdrįso sudalyvauti net keturios mūsų gimnazijos komandos.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 4 kovo