„Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė: „Kalėdos grįžta: eXpo 2021“

„Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė: „Kalėdos grįžta: eXpo 2021“

„Inovatyviausia verslo idėja“ ir „Pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomas sprendimas“ – du naujausi trofėjai, šiandien papildę plačią Veršvų gimnazijos verslumo ugdymo laimėjimų lentyną.
Atrodė, kad vien patekti tarp 130 laimingųjų jaunųjų bendrovių, atrinktų į Lietuvos Junior Achievement kalėdinę eXpo mugę iš 800 programos AcceleratorX komandų, jau yra laimėjimas. Prasibrauti į šią draugiją pavyko trims mūsų gimnazijos jaunosioms bendrovėms: „HydroScrub“ (mugėje atstovavo Tija Zablockytė, Gabrielė Ivanauskaitė, Liepa Kurienytė, mokytojas Naglis Jonuška), „Ocean‘s 8“ (mugėje atstovavo Viltė Žilinskaitė, Aneta Šiaudikytė, Austėja Zaičinktaitė, mokytojas Naglis Jonuška) ir „EyeSupport“ (mugėje atstovavo Arnas Dzedravičius, Justas Žukovskis, Rokas Mensevičius, mokytojas Naglis Jonuška). Džiaugiamės, kad mūsų jaunųjų verslininkų idėjos buvo įvertintos ne tik žodiniu verslo komisijos paskatinimu, bet ir atskiromis nominacijomis. Sveikiname visas jaunąsias bendroves su puikiu startu.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 13 gruodžio