Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų konkursas „Būk saugus“

Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų konkursas „Būk saugus“

Kovo pabaigoje vyko Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkursas “Būk Saugus”. Konkursas vyko 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių amžiaus grupėse. 5-8 klasių grupėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 7v klasės mokinių komanda – tai Rugilė Lincevičiūtė, Viktorija Kuznecova, Kotryna Sinkevičiūtė ir Aironas Veiverys. Komandoms buvo pateiktos saugaus eismo praktinė, pirmosios pagalbos, priešgaisrinės saugos, civilinės saugos praktinės ir teorinės užduotys. Praktines užduotis reikėjo atsiųsti nufotografavus arba nufilmavus. Ilgai ir nekantriai laukėme rezultatų. Džiaugiamės, kad savo amžiaus grupėje iš 43 dalyvavusių Lietuvos mokyklų mūsų komanda užėmė 4 vietą. Mokinius konkursui ruošė mokytoja Ginta Junelienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 10 gegužės