Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė

Lietuvos  100-mečio nacionalinė karjeros savaitė

Lapkričio 19- 24 d. šalies mokyklose vyko Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros  savaitė, kurioje dalyvavo ir Veršvų gimnazija.
Antradienį, lapkričio 20 d., gimnazijoje lankėsi Kauno kolegijos priėmimo skyriaus vadovas Mindaugas Samuolaitis, kuris 7 klasių mokiniams skaitė paskaitą “Savo karjerą planuok šiandien“. Šios dienos popietę grupelė III g klasės mokinių  vyko į lopšelį- darželį“ Ežiukas“ susitikti su buvusia mokyklos mokine, šios įstaigos vadove Irma Žilinskiene. Buvusi mokinė prisiminė  mokyklą, papasakojo apie savo karjerą, apie darbovietę, įdomias lopšelio- darželio veiklas, projektus.
Trečiadienį, lapkričio 21d., informacinių technologijų mokytoja Danguolė Vaitmonienė pakvietė vyresniųjų klasių mokinius pasiklausyti pranešimų apie IT, verslumą vykusioje tiesioginėje transliacijoje mokykloms . Jos organizatorius  – projektas  būsiu_
Technologijų mokytoja N.Vosylienė kartu su 8 klasės mokinėmis online pamokoje klausėsi virtuvės   šefo Alfo Ivanausko paskaitos  ir gamino drauge su šiuo žymiu kulinaru. Mažieji lankėsi Kauno Jono Vitkaus inžinierijos  batalione, kur susipažino su karių tarnyba, apranga, ginklais.
Ketvirtadienį, lapkričio 22d., „Mokinio karjera“ atstovas  Rokas Šarauskas skaitė paskaitą  “ Sėkmės raktas“ Ig kl. mokiniams. Šios organizacijos narys pakvietė mokinius dalyvauti savanoriškoje veikloje. Kai kurie mokiniai tuoj pat sureagavo ir prisijungė prie „ Maisto bankas“ savanoriškos veiklos.
Penktadienio popietę grupelė aktyvių gimnazijos mokinių jau dalyvavo Vilniuje ,TV projekte- akcijoje  „Pasidalink“.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 9 gruodžio