Lietuvių kalbos savaitė

Lietuvių kalbos savaitė

Kiek tos Lietuvos,
Tiek, kiek žmonių, gyvų ir numirusių,
Kiek daiktų ir kiek žodžių,
Ir į pasakas susinėrusių,
Kiek gryčioj ir kiek ant aukšto nebereikalingo,
Viską reikia susigalvoti- ir žodžius, ir dievus,
Ir karstus, ir linges,
Ir tą tėvynę, kurios niekas nematė..,
                                                  Viktorija Daujotytė  ,,Balsai ūkuose

 Lapkričio 20-24 d.d. kauno Veršvų gimnazijoje vyko lietuvių kalbos savaitė. Šios savaitės metu 5-6 klasių mokiniai iliustravo skaitytas pasakas, bei eilėraščius, vyko pamokos – pokalbiai mokyklos bibliotekoje  apie knygas ir kūrybą.
5-7  klasių mokiniai pagamino gėles   ir ant kiekvieno žiedlapio užrašė žodžius apie kalbą. Buvo surengta paroda „Gražiausių lietuviškų žodžių puokštė – Tau Lietuva“. Gimnazijos 9-12 klasių mokiniai  skaitė lietuvių liaudies pasakas 5-6 kl. mokiniams.
Visų klasių gražiai rašantys mokiniai dalyvavo dailiausios rašysenos konkurse-parodoje „Dailyraštis 2017“.  Visą savaitę lietuvių kalbos pamokų metu vyko perskaitytų knygų pristatymai. 8-11 klasių mokiniai kūrė plakatus ir lankstinukus: „Kalbėkime taisyklingai“, „Mintys apie lietuvių kalbą“.
Renginius organizavo lietuvių kalbos mokytojos Regina Lesevičienė, Žaneta Malinauskienė, Rita Petrauskienė ir Daiva Šmarauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 lapkričio