Lengvosios atletikos keturkovės rezultatai
2026 metų gegužės 11 dieną Veršvų gimnazijos 6-7 klasių mergaičių rinktinė dalyvavo Kauno mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Mūsų mergaičių komanda surinko 1028 taškus ir galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą. Antrąją vietą užėmė K. Griniaus progimnazijos mergaitės (1096 tšk.), o nugalėtojomis tapo KTU inžinerijos licėjaus mergaičių komanda (1136 tšk.). Smagu, kad mūsų mergaičių iškovota prizinė vieta tapo nauju LA-4 sporto pasiekimu Veršvų gimnazijoje per paskutinįjį dešimtmetį. Veršviečių komandą ruošė treneris Audrius.
Mergaičių LA-4 komandos dalyvės Kauno mokyklų žaidynėse:
- Andrėja Ratkevičiūtė (7a) – 260 tšk.
- Saulė Baltramaitytė (7d) – 253 tšk.
- Emilija Ramanauskaitė (6b) – 175 tšk.
- Margarita Brazauskaitė (6b) – 172 tšk.
- Paula Vaizgirdaitė (7d) – 168 tšk. 5 geriausių rezultatų suma: 1028 tšk.
- Marija Mackevičiūtė (7a) – 161 tšk.
- Tėja Kėdaitytė (7a) – 143 tšk.

Paskutinis atnaujinimas: 2026 12 gegužės
