LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO. PAŽINTINĖ/EDUKACINĖ IŠVYKA Į KĖDAINIUS

LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO. PAŽINTINĖ/EDUKACINĖ IŠVYKA Į KĖDAINIUS
Nei pirmasis lapkričio mėnesio sniegas, nei paspaudęs šaltukas neišgąsdino 7v ir 8v klasių mokinių vykti į pažintinę/edukacinę kelionę, skirtą pažinčiai su Tolerancijos miestu. Šį kartą, edukatorių Audronės bei Reginos dėka, tyrinėjome Kėdainių miesto, miestiečių, istorinių pastatų, žymių žmonių istorijas. Domėjomės kunigaikščių Radvilų mauzoliejumi, mieste gyvenusių tautų ir jų išpažįstamų religijų įvairove, aiškinomės jų, vis dar aktualumo nepraradusias, patarles, gyvenimo būdo išskirtinumus. Žavėjomės atnaujintomis Kėdainių krašto muziejaus unikaliomis ekspozicijomis.
Po turiningos pažintinės/edukacinės programos, žinoma, ragavome ir garsiuosius Kėdainių blynus!
Išvyka buvo organizuota pagal 2021 m. veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4. priemonės “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” projektą “Bendruomenė atvira visiems” su Kauno Vilijampolės bendruomenės centru “Veršva”.
Paskutinis atnaujinimas: 2021 24 lapkričio