Lapkričio 16 – Tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16 – Tarptautinė Tolerancijos diena

                       Tarptautinė istorinio teisingumo komisija jau šešioliktus metus inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. Šiais metais ją mini virš tūkstančio švietimo ir ugdymo įstaigų.
Mūsų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro projektinėse veiklose dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai, pagal šiais metais pasiūlytą pilietinę iniciatyvą „Ištiesk tolerancijos ranką“, parengė ir pravedė įvairius užsiėmimus pradinėse klasėse, 5 – 12 kl. mokiniams kūrybinę pamoką „Tiesiame rankas bendrystei“. Pamokoje mielai sutiko dalyvauti ir pasidalinti savo patirtimi svečiai iš Kauno Prano Daunio ugdymo centro bei buvęs mūsų mokyklos mokinys stilistas, floristas Mantas Petruškevičius.
IIb gimn. klasės mokiniai su auklėtoja ir TUC vadove lankėsi Kauno specialiojoje mokykloje. Valanda tarpusavio bendrystės paliko gilų emocinį jausmą ir norą tiesti draugiškumo bei pakantumo tiltus į tai, kas mus sieja, o ne skiria…
Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna, visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko ir suaugusio, senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų. Ir tik nuo mūsų priklauso kam – geram ar piktam – mes panaudosime savo rankas.
Ištiesta ranka – tai atvirumo ir pasitikėjimo ženklas. Sieksime, kad tai taptų mūsų gyvenimo būdu.
Dėkojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems Tolerancijos savaitės renginiuose!

Paskutinis atnaujinimas: 2017 20 lapkričio