Lapkričio 16 – tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 – tarptautinė tolerancijos diena

„Tolerancija – tai puoselėjamas pakantumas kitiems, pagarba sau ir kitiems, bendravimas, nesiekiant naudos vien tik sau, nes mes visi esame unikalūs. Tolerancijos dienai paminėti, ugdymo įstaigose kuriami įvairūs projektai, akcijos, vedamos diskusijos, kas skatina pakantumą vieni kitiems ir supančiai aplinkai“

Gustė, Paulina, Skaistė, Kajus (Iv gimnazijos klasė)

 

Lapkričio 14 – 18 dienomis gimnazijoje šurmuliavo 1 – 12 klasių mokiniai, dalyvaudami įvairiose veiklose, skirtose paminėti tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis – Tolerancijos namas. Temą kasmet pasiūlo pilietinės akcijos iniciatoriai – Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti: “kuo anksčiau mokiniai supras ir žinos Tolerancijos žodžio reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje”.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos bendruomenei, prisidėjusiai prie Tolerancijos dienos paminėjimo veiklų!

TUC projektinės grupės nariai

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 17 lapkričio