Laisvės Gynėjų dienos minėjimas

Laisvės Gynėjų dienos minėjimas

Ankstyvą sausio 13-osios rytą mokyklos bendruomenė tradiciškai prisijungė prie respublikinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Visose klasėse vyko klasės valandėlės, kurių metu mokytojai ir mokiniai prisiminė lemtingosios sausio nakties įvykius, diskutavo apie drąsą , pasiaukojimą, patriotizmą, languose pleveno žvakelių liepsnos, neleidžiančios užmiršti apie mūsų žuvusių žygdarbį vardan Lietuvos LAISVĖS. „Lydėdami gęstančią žarą vėlai pakilo į dangų margi sakalai…“ Šiais V. Mykolaičio – Putino žodžiais vyresniųjų klasių mokiniai pradėjo minėjimą, skirtą Laisvės Gynėjų dienai – 1991 m. sausio 13d. įvykiams atminti. Mokiniai pristatė autentiškus liudininkų prisiminimus, demonstravo video kroniką ir skaidres. Žuvusiųjų atminimas pagerbtas tylos minute.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 birželio